22 maja 2012

Mama Jorge Salinasa nie żyje!

Po pokonaniu poważnych problemów zdrowotnych, które niejednokrotnie doprowadziły Salinasa do szpitala w ubiegłym roku, aktor przechodzi do jeszcze większego cierpienia, utraty matki. Maria Guadalupe Pérez Ocaña, która zmarła w ubiegły piątek po doznaniu udaru.

Podczas pogrzebu w ten weekend ciało pani Marii było zasłonięte, jak nas poinformował aktor na swoim twitterze:
"No tengo palabras para decir como me encuentro emocionalmente, pero si puedo mencionarles lo hermoso que es no tener remordimientos y estar tranquilo dentro de la devastacion que significa perder a quien nos da la vida en su vida misma"
["Brak mi słów, aby powiedzieć, to co czuję. ale mogę wspomnieć jak pięknie jest nie żałować i będzie spokojnie w dewastacji to znaczy stracić tego, który daje nam życie w swoim życiu"]
W tym trudnym czasie zawsze może liczyć na kochającą żonę, aktorkę Elizabeth Alvarez i wielu bliskich przyjaciół. Za ich wsparcie wygłosił kilka słów podziękowania:
"Gracias a todos aquellos que nos han dado su apoyo, su aliento y su palabra de amor. En nombre de mi padre y mis hermanos, gracias. Bendita seas por siempre, Maria Guadalupe Perez Ocaña, mi madre".
["Dziękuję wszystkim, którzy dali nam swoje wsparcie i wyrazy miłości. W imieniu mojego ojca i moich braci, dziękuję. Błogosławię was na zawsze, Guadalupe Maria Perez Ocana, moja matka".]
Ponadto, Jorge Salinas ujawnił w wywiadzie dla "HOY", który w swoim bólu zapewnił, że "moje dzieci pożegnał się z babcią."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

kacper.ogg