9 czerwca 2012

Zuria Vega i Pablo Lyle razem

Mimo, że kilka tygodni temu chodziły plotki o romansie pary głównej "Un refugio para el amor", czyli Gabriela Soto i Zurii Vegi to okazuje się, że aktorka jest z innym - Pablo Lylem


Według magazynu TV Notas, Vega ponownie jest z gwiazdą "Un Familia con Suerte", gdzie ten romans rozpoczął się w kwietniu tego roku.
Według ludzi, którzy ich widzieli Lyle jest już z Vegą. Podobno można ich zobaczyć razem w klubach i na sali gimnastycznej.
Jeszcze przed kilkoma tygodniami twierdzono, że Zurie i Gabriela łączy coś wiecej niż tylko znajomość służbowa. 
Plotki o ich romansie pogłębiły się, gdy Gabriel odszedł od swojej długoletniej partnerki Geraldine Bazán. Oboje mają trzyletnią córeczkę.
Ani Vega ani Soto nie potwierdzili rzekomego zaangażowania między nimi. A sprawa Zurii i Pabla całą sytuację stawia pod innym kątem. Niedawno okazało się, że Soto i Bazan wrócą do siebie dla dobra swej córki Elisy.

1 komentarz:

  1. Soto i Bazan nie wrócili do siebie, ona temu zaprzeczyła. Widziano ich razem tylko w parku z córką, bo dla niej utrzymują poprawne relacje. Pablo nie potwierdził, że jest z Zurią, nic chciał rozmawiać o swoich życiu prywatnym, a jej siostra Marimar temu zaprzeczyła.

    OdpowiedzUsuń

kacper.ogg