28 września 2012

"¿Quién eres tú?", remake "Pauliny"

Od kilku tygodni w Kolumbii jest nagrywany remake telenoweli 'La Usurpadora', w którym głowne role zagrają Laura Carmine (w podwójnej roli) i Julian Gil. Ta produkcja z ITD, nosi tytuł '¿Quién eres tú?' , i już wkrótce zagości na szklanym ekranie w USA na kanale Telefutura.

Fabuła:
Gdy Natalia i Veronica mają 14 lat ich życie obraca się o 180 stopni. Przez pijanego ojczyma dochodzi do poważnej tragedii. Siostry postanawiają pójść własną drogą i się rozdzielają.
14 lat później, spotkają się znowu. Rozmawiają o tym, co w ich życiu przez te lata się zdarzyło. Veronica trzy lata temu wyszła za mąż za Felipe (syna Antonia Esquivela, właściciela jednej z największych sieci hotelowych w Ameryce), z którym jest nie do końca szczęśliwa, ma również dziecko z poprzedniego związku, które straciła i stara się je odnaleźć. Jednak jej teraźniejszy mąż tego nie rozumie. Natalia postanawia poudawać przez jeden tydzień siostrę. Natalii nie jest łatwo być siostrą i pomimo, że nauczyła się być nią jest pełna obaw...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

kacper.ogg