25 stycznia 2013

Diego Luna dyrektorem nowej telenoweli "Travesuras de la niña mala" (Fabuła)

Diego Luna powraca do telewizji jako dyrektor "Travesuras de la niña mala" inspirowany powieścią Mario Vargas Llosa.
Mam świetną wiadomość dla fanów Diego Luny! Aktor powraca do telewizji. Tyle, że tym razem nie jako aktor, lecz dyrektor nowej telenoweli  Televisa i RTI Colombia. Jej adaptacją zajmie się producent Hugo León Ferrer, scenarzystami są Pepe Bastón i Patricio Wills oraz pisarz Mario Vargas Llosa (który jest autorem książki).
Streszczenie: Życie Ricarda wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby jako nastolatek nie poznał niegrzecznej dziewczynki. Od pierwszego spotkania przez niemal pięćdziesiąt lat ukochana będzie bez uprzedzenia pojawiać się i równie niespodziewanie znikać z jego życia. Każdy jej powrót ? w Limie, Paryżu, Londynie, Tokio i Madrycie ? zbiegnie się z odsłoną kolejnej sceny w dziejach najnowszej historii świata. Femme fatale jak tajemniczy demiurg decyduje o życiu Ricarda, jest wszystkimi kobietami na raz, pozostając jednocześnie tylko niegrzeczną dziewczynką.
 Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki to historia miłości, inspirującej, toksycznej i perwersyjnej, która nadaje życiu sens, a zarazem bezlitośnie go odbiera. (źródło merlin.pl)
W roli protagonistki ma wystąpić Angelique Boyer.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

kacper.ogg