2 stycznia 2013

Telenowele 2013 roku

Z Nowym Rokiem Televisa, Telemundo, Azteca, UniMás i Univisión przygotowują nowe telenowele.
Poniżej przedstawiam kilka projektów, które mają szanse zostać wielkimi hitami tego roku
¿Quién Eres Tú? (UniMás) z Laurą Carmine i Juliánem Gilem. Remake "La Usurpadora" z Gabrielą Spanic. W Polsce emitowana na TVN.

La Patrona (Telemundo) z Aracely Arambula, Christian Bach i Jorge Luis Pila. Telenowela będzie kręcić swoje sceny w Meksyku. Przy tym projekcie Telemundo współpracuje z Argos.

Rosario (Univisión) z Guy Eckerem w roli głównej. Historia będzie nagrywana w Miami.

Pasión Prohibida (Telemundo) z Jencarlosem Canela, Monicą Spear i Rebeccą Jones. Po sukcesie w telenoweli  “Mi Corazon Insiste" Jencarlos zmierzy się z nową rolą.

El Señor De Los Cielos (Telemundo) z Rafael Amaya, Fernanda Castillo, Ximena Herrera. Męska wersja "Królowej południa".

Fina Estampa (Telemundo). Remake telenoweli prosto z Brazylii. Na razie jeszcze nie wiemy kto zagra główne role.

El Enemigo de Sandra (Azteca) z Paolą Nuñez. Jej nowa rola oznacza powrót do telenowel.

Avenida Brasil (Azteca). Telenowela w stylu brazylijskim, ale zrobiona w Meksyku. Tu również czekamy na oficjalne nazwiska, którzy zagrają protagonistów.

Las Bandidas (UniMás) z Ana Lucía Domínguez i Marco Méndez. Kolejny remake Televisy "Niña Amada Mía" tej produkcji. Już wkrótce na ekranach latynoskich telewizorów.

Corazon Indomable (Televisa) z Aną Brendą, Danielem Arenasem. Remake "MariMar", a jej producentką jest  Nathalie Lartilleux. Telenowela zastąpi Corona de Lagrimas w lutym.

La Tempestad (Televisa) z Williamem Levy jako protagonistę. Telenowela zastąpi w maju "Amores Verdaderos". Prodycentem jest Salvador Mejia. Do roli protagonistki pod koniec poprzedniego roku
 wymieniono Angelique Boyer, Nora Salinas i Zuria Vega.

Mi Segunda Madre (Televisa). Remake telenoweli z  Marią Sorte. Do głównej roli jest brana pod uwagę Laura Flores. Producentem będzie Ignacio Sada twórcaq takiego hitu jak "Ukryta miłość".

Libre Para Amarte (Televisa) z Gabrielem Soto i Gloria Trevi. Remake "Los Canarios".
Solamente una vez (Televisa) z Livią Brito. Producentką jest Lucero Suarez. Więcej informacji zdobędziemy w pierwszych miesiącach 2013.

Projekt Rosy Ocampo w roli głównej David Zepeda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

kacper.ogg